Ako objednať obrúčky

  1. Šírka obrúčky: je automatický nastavená podľa vzorovej obrúčky na fotografii. Ak Vám nevyhovuje prednastavená šírka obrúčky, môžte ju zmeniť v okienku pomocou šípok.
  2. Veľkosť obrúčky: veľkosť obrúčky je potrebné zmeniť v okienku pomocou šípok. Ak svoju veľkosť nepoznáte, môžte si ju zistiť v ktoromkoľvek zlatníctve.
  3. Farba zlata: farbu zlata je potrebné určiť v okienku pomocou šípok.
  4. Druh kameňa: zvoľte druh kameňa, aký chcete mať vsadený v obrúčke, alebo vyberte možnosť „bez kameňa“. Pri výbere diamantu, sa cena obrúčky zvýši podľa aktuálnej ceny diamantov, ktorú Vám zašleme e-mailom.
  5. Gravírovanie textu do vnútra obrúčky: Do políčka uvediete text, ktorý chcete mať vygravírovaný v obrúčke. Do dámskej obrúčky sa zvyčajne píše pánske meno napr: „Peter“ a dátum svadby „24.2.2015“. Do pánskej obrúčky sa vpisuje dámske meno napr: „Lenka“ a dátum svadby „24.2. 2015“. Gravírovaný text nemusí obsahovať len meno, dátum svadby ale môžu to byť rôzne prezývky, iniciálky, skratky, čísla a iné.
  6. Poznámka: Do poznámky môžte uviesť to, čo nebolo obsahom prvých piatich bodov alebo podrobnejšie vysvetlenie o tom, ako si predstavujete vaše obrúčky.
Update cookies preferences